Lenovo Essential Wired Combo Keyboard and Mouse | Keyboard and Mouse Set | Wired | Mouse included | Estonian | Black
- TootjadLenovo
- Mudel: 4X31R64445
- Saadavus: 5
-
40€
Lenovo Essential Wired Combo Keyboard and Mouse | Keyboard and Mouse Set | Wired | Mouse included | Estonian | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 508.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross weight | 0.91 kg |
| Gross width (mm) | 179.00 mm |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Klaviatuuri paigutus | Estonian |
| Klaviatuuri taustavalgus | No |
| Net weight | 0.64 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 211 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 21.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product name | Essential Wired Combo Keyboard and Mouse |
| Skrolli tüüp | 2 way (up/down) |
| Tare weight (kg) | 0.27 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Set |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo essential wired combo keyboard and mouse keyboard and mouse set wired mouse included estonian black, 4x31r64445, lenovo, klaviatuurid



